Můj tým

Petra Nachtmanová

odborná/realitní asistentka

Moje sestra Petra je schopnou organizátorkou, marketérkou a administrátorkou mé kanceláře. Zvyšuje mou časovou flexibilitu a urychluje celý realitní proces. Jako dvojčata víme, co od sebe očekávat a jak spolupracovat.

Petra má bohaté pracovní zkušenosti především z Televize Prima, kde pracovala léta na pozici Specialisty akvizice a zajišťovala tak smluvní dokumentaci k vysílacím právům, převážně se zahraničními distributory. Dále pracovala pro významné televizní produkce, kde zajišťovala kompletní produkční podporu známým pořadům a získala tak skvělý vhled do všemožných administrativních záležitostí.

V roce 2022 absolvovala státní zkoušku pro realitního zprostředkovatele. Výborně mluví anglicky. Má dvě malé děti, miluje cestování a sport.

Prodej
pozemek
Aktivní
pozemek v Posázaví
Prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě rekreačního objektu, výměra 1 015 m²
osada Spálený, 281 67 Stříbrná Skalice
Pozemek je lehce svažitý, obdélníkového tvaru o výměře cca 17 x 60 m a ze dvou svých stran přímo sousedí s lesem. Stříbrná Skalice je vzdálená 7 km od Sázavy.
1 500 000 Kč
Prodej
dům
Aktivní
rodinný dům u lesa
Prodej rodinného domu, dispozice 4+kk, garáž, bazén, pozemek 1 920 m², Vyžlovka
K Pařezu - 349, 28163 Vyžlovka
Atraktivní, jednopodlažní dům 4+kk sousedí přímo s lesem. Ze všech ložnic i obývací části a kuchyně je přímý vstup na terasu a k zapuštěnému bazénu se zastřešením.
17 990 000 Kč
Prodej
dům

C

Aktivní
lukrativní vila
Prodej vily 7+kk (393 m²), 4 podlaží, pozemek 370 m²
Střešovice, Praha 6 - 162 00
Vila je výjimečná svým dispozičním rozložením a členitostí teras s dechberoucími výhledy do okolí a na panorama Prahy, včetně Pražského hradu a Petřínské rozhledny.
45 000 000 Kč