Prodej pozemku (stavební 1 190 m² + orná půda 19 900 m²)

Prodej pozemku (stavební 1 190 m² + orná půda 19 900 m²)

obec Březová, 267 51, okres Beroun
Přehrát video
Facebook
X
WhatsApp
Email
Slunný pozemek s nádherným výhledem na zříceninu hradu Točník. Obec Březová je vzdálená 17 km od města Beroun a 9 km severně od města Hořovice. Pět minut jízdy autem od dálnice D5.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemekobci Březová o celkové výměře 21 090 m². Pozemek je slunnýlehce svažitý k jihovýchodu a je z něj nádherný výhled na zříceninu hradu Točník.

Lokalita je zcela odstíněna od dopravního či průmyslového ruchu, jen 5 minut jízdy autem od exitu č. 34 dálnice D5 na polovině cesty z Prahy do Plzně (20 min od okraje Prahy či Plzně).

Část pozemku o výměře 1 190 m² je dle platného územního plánu určena k výstavbě rodinného domu a zbylá část pozemku o výměře 19 900 m² má způsob využití jako orná půda plocha zemědělská s částí plochy smíšené přírodní, viz. přiložený výřez územního plánu.

Stavební část pozemku je obdélníkového tvaru o délce cca 58 m x 21 m.

V tento moment je schváleno a zažádáno o elektrickou přípojku. Realizace proběhne do pár měsíců, na náklady strany prodávající.

Vodovodní a kanalizační přípojka v této části obce prozatím není.

Máme pro vás zajištěné informacebudoucímu vrtu a čističce odpadních vod včetně předběžného nacenění u realizačních firem.

Hlavní využití stavebního pozemku
Hlavní funkcí území je bydlení v rodinných domech s odstavováním vozidel na vlastním pozemku, s možností umístění živností v přízemí RD nebo ve stavbě doplňkové ke stavbě hlavní.

Rodinné domy mohou mít nejvýše 1 nadzemní podlaží a podkroví.

Zastavěnost vč. zpevněných ploch a doplňkových staveb je maximálně 30 %, tzn. max 357 m².

Přípustné využití
Stavby nových objektů určených pro rekreaci musí splňovat podmínky vyhlášky 268/2009 v platném znění OTP, v parametrech RD.

Podnikatelská činnost ve službách a maloobchodním zařízení náležející do sféry základního občanského vybavení (nesmí významně negativně ovlivňovat hlukem, zápachem nebo zplodinami sousední pozemky). Odstavování vozidel obyvatel a zákazníků podnikatelské činnosti na vlastním, příp. konkrétně vyhrazeném pozemku. Jsou vyloučeny činnosti, které vydávají hluk, exhalace či pachy nad míru obvyklou v obytné zástavbě.

Samozásobitelská pěstitelská nebo chovatelská činnost nesmí negativně ovlivňovat sousední pozemky.

Pravidla pro prostorové uspořádání 

Využití území, činnosti a stavby musí vyhovovat nárokům na rodinné bydlení se zahradami.
Kvalita obytného prostředí nesmí být narušována nad obvyklou úroveň.
Objekty mají být umístěny tak, aby splňovaly podmínky vyhlášky 268/2009 v platném znění OTP.
Garáže mohou být součástí RD nebo samostatně stojící na hranici pozemku. Přípustné je i garážové stání jako součást hmoty RD, zastřešené, avšak bez stěn.  Objem doplňkových staveb včetně garáží nesmí překročit 2/3 objemu stavby hlavní.

Ve stavbách se nepovolují provozovny živností, které vyvolávají nároky na dopravu překračující intenzitu běžnou v rodinné zástavbě. Parkování zákazníků musí být řešeno na pozemku, příslušném k provozovně.

Vyhrazené pozemky rodinných domů mohou být oploceny. Pokud vlastník pozemku chová volně pobíhající zvířata, je povinen realizovat plot kolem svého pozemku tak, aby zvířata nemohla vyběhnout mimo plochu pozemku, kde jsou chována.

Dešťové vody budou likvidovány na vlastním pozemku, jejich vsakování bude doloženo v územním a stavebním řízení.

U hraničních pozemků se doporučuje na hranici zastavěného a nezastavěného území vysázet zeleň izolačního charakteru.

Obec Březová je vzdálená 17 km jihozápadně od města Beroun a 9 km severně od města Hořovice. Je obklopena krásnou přírodou. Leží v CHKO Křivoklátsko plné lesů, cyklostezek a turistických tras.

Oblíbenost této lokality v posledních letech podpořila vznik nové, moderní zástavby rodinných domů zasazených do lesů a strání s výhledy na hrady Točník a Žebrák.

V obci je mateřská škola, potraviny, dva hostince, knihovna, sportovní a dětské hřiště a fotbalové hřiště. Rozšířená občanská vybavenost je v blízkých Hořovicích.
Místní obyvatelé pořádají každým rokem oblíbené, tradiční sousedské a soutěžní setkání. V lokalitě je mnoho místních sportovních spolků pro děti i dospělé.

Koupi tohoto pozemku vám vřele doporučuji.

Aktivní
6 600 000 Kč

za nemovitost

včetně provize a právního servisu
Prodej
Typ nemovitosti: pozemek
Vlastnictví: osobní
Plocha pozemku: 21090 m²
Elektřina: 230V, 380V
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.