Prodej bytu v osobním vlastnictví 4+1, podlahová plocha 139 m² + balkon

Prodej bytu v osobním vlastnictví 4+1, podlahová plocha 139 m² + balkon

Zborovská 542/42 150 00 Praha 5-Smíchov
Přehrát video
Facebook
X
WhatsApp
Email
Rodinný byt se nachází jeden blok od Janáčkova nábřeží. Exkluzivitu umístění dodává blízkost řeky Vltavy. V bytě jsou 3 ložnice, 2 koupelny, 2 toalety, komora a technická místnost.

Nacházíme se v samotném centru Prahy na Janáčkově nábřeží.

Pouhý jeden blok od Janáčkova nábřeží byl v roce 1883 postaven novorenesanční dům s výjimečným vstupním portálem, ozdobený plastikami Josefa Václava Myslbeka s malbami Al Secco.

Rodinný byt, který vám představujeme má užitnou plochu 141 m² včetně balkonu (2 m²) a dispozici 4+1 se dvěma koupelnami, dvěma toaletami, technickou místností a komorou, viz. přiložený orientační půdorys.

Byt se nachází ve 4. nadpodlaží s výtahem.

Před rokem byla dokončena zdařilá rekonstrukce. Byly použity vybrané materiály, které spolu se 4metrovými stropy dodávají celému bytu výjimečnou atmosféru.

Do bytu vás přivítá prostorná předsíň, ideální na otevřenou/uzavřenou praktickou šatnu.

Nad vstupní šatnou se nachází vestavěný uzavřený prostor se vstupem po dřevěných skládacích schodech (k uskladnění např. sezónních věcí).

Srdcem bytu je společný prostor obývacího pokoje s jídelnou odkud je přímý vstup do prosvětleného, rohového pokoje. V obývací části je jedinečný mramorový krbový portál.

Z prostorné chodby vcházíme do jednotlivých místností a na samém konci v zadní části bytu se nachází koupelna, která je vybavena nadstandardní sanitou, velkoformátovou dlažbou a na míru vyrobenou skříňkou z masivu se zapuštěným dvoj umyvadlem v kamenné desce.

Dále je zde druhá koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a technická místnost s prostorem na pračku i sušičku s dostatkem úložného místa.

Kuchyně je samostatná. Kvalitní kuchyňská linka z lakovaného masivu byla vyrobena na míru v Německu a disponuje veškerými vestavnými spotřebiči. Je rozdělena do dvou částí a je zde přímý vstup na balkon směřující do vnitrobloku.

Dva takřka stejné pokoje jsou vybaveny praktickým patrem, který zasahuje do prostoru nad chodbu a tím bylo dosaženo rozšíření každého pokoje o 6 m².

V bytě byly z části renovované původní interiérové dveře a ostatní jsou nové na míru vyrobené včetně obložek.

Na podlaze je položena renovovaná dřevěná podlaha v kombinaci s vybranou kvalitní dlažbou.

V částech bytu, kde je dlažba je podlahové vytápění + radiátory.

K vytápění bytu je vlastní elektrický kotel. Pro ohřev teplé vody je v technické místnosti bojler.

Byt se nachází v samotném centru Prahy s výbornou dopravní dostupností, kterou zajištuje pár minut chůze vzdálená stanice metra B, Anděl a ještě blíže několik tramvajových zastávek jako je Švandovo divadlo, Arbesovo náměstí a Újezd.

Exkluzivitu umístění bytu dodává blízkost řeky Vltavy a Janáčkovo nábřeží, které Vám poskytne krásné výhledy na centrum Prahy, Tančící dům, Palác Žofín, Národní divadlo, Vyšehrad aj.

Pohodlně a do pár minut chůze se dostanete na oblíbenou jak Smíchovskou náplavku, tak náplavku na Rašínově nábřeží na druhém břehu Vltavy s oblíbenými farmářskými trhy s možností procházek podél řeky s mnoha kavárnami, restauracemi a bary.

Pro relax a odpočinek je v okolí domu nespočet rozlehlých parků jako jsou Petřínské sady, Kinského zahrada, Střelecký ostrov, Kampa.

V bezprostřední blízkosti bytu je veškerá občanská vybavenost, jako jsou supermarkety, zdravotnická střediska, základní a mateřské školy, Francouzské lyceum, střední školy, oblíbené restaurace a bary, OC Nový Smíchov.

Pro rodiny s dětmi je pouhou ulici vzdálený Sportovně rekreační areál Dětský ostrov s kavárnou, skatepark Smíchov a nespočet dětských hřišť.

Koupi bytu vám vřele doporučuji.

Aktivní
18 990 000 Kč

za nemovitost

včetně provize a právního servisu
Prodej
Typ nemovitosti: byt
Dispozice: 4+1
Vlastnictví: osobní
Stav objektu: velmi dobrý
Rok rekonstrukce: 2022
Užitná plocha: 141 m²
Podlahová plocha: 139 m²
Podlaží: 4. podlaží
Počet podzemních podlaží: 1
Celkem podlaží: 5
Balkon: ano
Sklep: ne
Voda: dálkový vodovod
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: ústřední elektrické
Elektřina: 230V
Doprava: MHD, na metru
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

3D prohlídka Matterport

3D model nemovitosti

Půdorys bytu