Prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě RD, výměra 865 m²

Prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě RD, výměra 865 m²

pozemek parc. č. 249/9, 281 63, Kozojedy
Přehrát video
Facebook
X
WhatsApp
Email
Kozojedy leží v lokalitě obklopené lesy a rybníky v blízkosti Voděradských bučin. Místními lesy protéká divoký potok Šembera a za zmínku stojí 2 oblíbené místní rybníky.

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme stavební pozemek o výměře 865 m² v obci Kozojedy, které se nachází pouhých 28 km jihovýchodně od Prahy a 12 km od Říčan.

Pozemek je rovinný a leží na samém konci obce s krásnými výhledy do okolních polí a strání.

Na pozemek bude do konce září přivedena elektřina. Informace k napojení na kanalizaci a vodovod vám sdělím osobně anebo po emailu.

Na sousedním pozemku bude brzy započata výstavba jednopodlažního rodinného domu.

V případě zájmu vám realizační stavební firma poskytne informace k možné výstavbě vašeho rodinného domu a vyřídí za vás veškeré žádosti a komunikaci s příslušnými úřady.

Detailní informace vám ráda poskytnu osobně anebo po emailu.

Lokalita je velice žádaná s denní dostupností do města Prahy. V obci jsou dvě autobusové zastávky. Jedna s přímým spojem do Prahy přes město Říčany, kde se nachází vlakové nádraží. Druhá zastávka je směr Český Brod.

V obci je státní mateřská škola, dvě prodejny s potravinami, hospody, hotel a restaurace Na Závisti, kde se pořádá nespočet oblíbených kulturních a společenských akcí.

Kozojedy leží v lokalitě obklopené lesy a rybníky v blízkosti Voděradských bučin. Místními lesy protéká divoký potok Šembera a za zmínku stojí 2 místní rybníky, které jsou oblíbeným cílem nejenom místních obyvatel pro koupání, ale i rybaření. V zimně i k bruslení.
Sportovní nadšenci a rodiny s dětmi ocení víceúčelové hřiště, pumptrack, fotbalové hřiště a nechybí ani prostor pro různé druhy cvičení patřící pod TJ Sokol.

Místní obyvatelé dále organizují každým rokem oblíbené, tradiční sousedské a soutěžní setkání.

Veškerá občanská vybavenost včetně základní školy je v 3 km vzdáleném Kostelci nad Černými Lesy anebo již ve zmíněných Říčanech.

Koupi pozemku vám vřele doporučuji.

Aktivní
4 500 000 Kč

za nemovitost

včetně provize a právního servisu
Prodej
Typ nemovitosti: pozemek
Typ nemovitosti: stavební pozemek
Vlastnictví: osobní
Plocha pozemku: 865 m²
Elektřina: 230V, 380V
Doprava: autobus, silnice
Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.